Jak poznáte energetického upíra a jak se proti němu obrnit

11.07.2018

Vaše energie je to nejdražší aneb Nedejte energetickým upírům šanci!

Dobře je vám přirozeně tehdy, pokud žijete skutečně svůj život, svá přání! A samozřejmě je fajn k přáním druhých přispívat, ale pozor - bez vaší vlastní energie nikomu neprospějete a nepřispějete! Co myslíte? V naší společnosti je velmi rozšířené, že je potřeba dávat druhým! Ano, je to fajn, dávat druhým, pokud je vám v tom dobře! Ale pokud zjistíte, že dáváte jen proto, že to od vás někdo očekává a že vy se v tom vlastně začínáte energeticky vyčerpávat, pak od toho dejte prostě ruce pryč!:) Není na světě pro vás nic dražšího než vaše energie! 

Měla jsem jednu klientku a tak se zajímala o astrologii a dělala výklady svým kamarádkám. A ty kamarádky jí pak časem začaly nabízet i peníze za tuto službu a ona peníze odmítla. A když jsem se klientky zeptala, zda peníze skutečně nechtěla, tak mi řekla, že peníze vlastně chtěla, ale přišlo jí, že se to nesluší. Mohla se více věnovat svým dětem, své rodině, své práci, sama sobě, ale ona z pocitu, že se očekává od ní pomoc zdarma, nechtěla vypadat v očích druhých sobecky... 

Když dáte, umějte za to také přijmout. Věřím, že pokud se člověk napojí na "životní proud" nemusí mít strach o dostatek energie, protože ta je nekonečná. Ale ne vždy se nám daří v sobě tento proud energie cítit a žít v něm. A v tomto případě když energie dojde a druzí to nerespektují, podívejte se na respekt sama k sobě. Na respekt ke své vlastní energii! Respektujete vaši energii? Vážíte si ji? Je to pro vás to nejcennější? Pokud zjistíte, že ne, pak se jí omluvte. Promluvte se svojí životní energií a slibte jí, že od dnešního dne s ní jednáte s úctou a respektem a dáváte druhým důvěru, že tak se k vaší životní energii chovají i oni.


Jak poznáte energetického upíra a jak se proti němu obrnit:

Když se řekne "energetický upír" každý asi ví, o čem je řeč. Není vždy jednoduché hned ze začátku energetického upíra identifikovat, ale čím déle jste s ním v kontaktu, tím lépe jej rozpoznáte. Energetický upír se totiž může tvářit, že mu jde hlavně o vás. Zajímá se o vás, chce s vámi sdílet vaše nejniternější záležitosti, zkrátka se vám chce dostat pod kůži. V zákulisí neustále hodnotí váš život, sleduje vás a je na vás energeticky silně napojen, ať už osobní, telefonickou nebo e-mailovou komunikací. Přemýšlí o vás velmi často a iniciuje neustálý kontakt s vámi a už tím si z vás odvádí energii, protože si bere vaši pozornost. To vše dělá právě z jednoho prostého důvodu - vysát z vás, co z vás vysát jde! Dělá to buď vědomě nebo podvědomě. Chce z vás vysát vaše znalosti, vaše peníze, vaši pozornost a hlavně vaši energii.


Jak energetického upíra bezpečně rozpoznáte?

  • Nerespektuje vaše hranice! Kontaktuje vás více než by bylo zdrávo a to i přesto, že mu dáváte najevo, že nemáte čas.
  • Kontaktuje vás například i v takových situacích, když jste na dovolené s tím, že chce po vás, abyste mu pomohla řešit jeho problémy.
  • Stěžuje si a potřebuje, abyste mu záležitosti pomohla neustále řešit.
  • Upíná se na vás tak, že ho popudí například už jen to, že zrušíte schůzku, když jste nemocní.
  • V komunikaci s takovým člověkem jakoby z vás odtékala energie a cítíte se vyčerpaná.
  • Vnitřně cítíte, že byste se od něj měla držet dále.
  • Může to dajít až tak daleko, že vám vyčítá, jak se k němu chováte, že na něj například nemáte dostatek času a vlastně se mu jeho život nedaří hlavně proto, že vy se mu nevěnujete.


Jak se proti energetickým upírům obrnit?

Dát si česnek na krk by bylo jistě fajn, ale v dnešní technologické době není česnek na dálku až tak dobře cítit:)... Moje setřička mi vždycky říkala: "Jakmile tě někdo vysává, zavři poklop a už ho nikdy k sobě nepouštěj!" Je na každém z nás s kým a jak se necháme vysávat. Nejde ani tak o okolní energetické upíry, ale hlavně o vědomí cennosti své energie. Pokud si člověk váží své energie, udělá maximum proto, aby na něj energetický upír nemohl. Mějte ráda svoji energii, važte si jí a nenechte druhé, aby určovali kdy, jak a proč byste se jim měla věnovat. Co říkáte?

Jitka Nesnídalová