Práce s myslí evidentně funguje!

01.08.2018

Tuhle jsem viděla fotografii vévodkyně Kate, když porodila svého posledního potomka a za pár hodin stála v lodičkách, upravená s novorozenětem v náruči před porodnicí. Moc se mi líbilo, jak svým oblečením vzdala hold zemřelé princezně Dianě. Je potřeba si neustále tyto zářivé předky připomínat, protože tak zveme zářivou energii k nám na zemi.

Vzedmula se pak vlna fotografií, na kterých ženy ukazovaly, jak vypadaly po porodu. Nikdo jiný, kromě samotné Kate, však netuší, jak se cítila, zda se musela hodně přemáhat dle královského kodexu, apod... Uvědomme si také jakou má Kate neuvěřitelnou péči. A jednou z nenahraditelných pomocí při porodu bylo jistě užití hypnózy. Vévodkyně Kate podstoupila tzv. hypnoporod a to bezesporu přispělo k jejímu celkovému neuvěřitelnému vitálnímu stavu po porodu. Práce s myslí se opravdu vyplácí!

A pak tu máme Cristiana Ronalda - nejslavnějšího fotbalistu dneška. Prý má spánkového kouče. A evidentně se i jemu práce s myslí na stoprocent vyplácí!  Však kvalitní spánek je základem vitality přes den...

Témata sugesce a autosugesce jsou mi velmi blízká a hluboce věřím v jejich účinky. Jen najít čas a hlavně odhodlání se autosugesci věnovat. Natočila jsem tak pro vás jedno video, při kterém si autosugesci můžete dopřávat každý den. Ať je vám nápomocné!

Jitka Nesnídalová